Het team

In het schooljaar 2019-2020 zijn de volgende personen in school werkzaam.

Schoolleider            Thea Streng 
Adjunct                    Lotte Bakker 

Groep 1/2 Blauw     Willeke Boersen (ma, wo t/m vr), Sanne van Geerenstein (di)
Groep 1/2 Geel       Ella le Fèvre
Groep 1/2 Rood      Lise Eekhart
Groep 2 Groen       Maaike Schenk (di t/m vr),  Sanne van Geerenstein (ma)
Groep 2 Oranje      start later in het schooljaar

Groep 3A       Miranda Mulder (ma,di,wo) Lidia van Bebberen (do,vr)
Groep 3B       Elsbeth Kruijt (ma, di), Charlotte Berkhout (wo,do,vr)
Groep 4A       Erwin Jonkers 
Groep 4B       Julia de Jong

Groep 5A       Renée Driessen (ma,di), Katja van der Linden (wo,do,vr)
Groep 5B       Rudolf Bekendam
Groep 6A       Merel Schoenmakers  
Groep 6B       Marieke Strankinga (ma, wo t/m vr), Chaya Friedhoff (di)

Groep 7A       Minou Constant en Chaya Friedhoff (do)
Groep 7B       Mirjam de Groot (ma t/m wo), Petra den Elzen (do, vr)
Groep 8         Christien Overdiep (ma,di,wo,do), Sam Beisser (vr)

Vakleerkracht Gymnastiek                        Roman de Klein (di, wo, vr)
                                                                  Patrick Looijen (vr ocht)
Vakleerkracht Kunst en Cultuur                Sam Beisser

Intern begeleider Bovenbouw (gr.4 t/m 8) Marloes Roos
Intern begeleider Onderbouw (gr.1, 2, 3)  Charlotte Berkhout (ma, di)
                   
Specialist Hoog- en meerbegaafden        Judith Trimbach (ma, wo)
Specialist Sociaal-emotionele vorming     Renée Driessen (wo)
Gedragsspecialist                                     Willeke Boersen (do)

Coördinator schoolontwikkeling                Marloes Roos
Coördinator school-BSO                           Marlot Spelbrink 

Schoolopleiders       Marloes Roos
                                 Marlot Spelbrink

Conciërge                Ahmed El Boujoufi
Administratie           Judith Breimer (ma,di,do,vr)

Contactpersonen:
i.v.m. klachten         Christien Overdiep
MR-leden team       Willeke Boersen, Marieke Strankinga, Marloes Roos
Ouderraad                           Mirjam de Groot
Redactielid Observator       Charlotte Berkhout
Sportevenementen              Roman de Klein
OBS Sterrenkoor                 Maaike Schenk
Web-site en Social Schools  Judith Breimer

Alle teamleden zijn via e-mail te bereiken: voornaam.achternaam@spoutrecht.nl