Het team

In het schooljaar 2020-2021 zijn de volgende personen in school werkzaam.

Schoolleiding            Thea Streng 
                                     Lotte Bakker 

Groep 1/2 Blauw    Yael Folkertsma 
Groep 1/2 Geel        Ella Le Fèvre
Groep 1/2 Rood       Sanne van Geerenstein (ma, di, woe)
                                   Lidia van Bebberen (do, vrij) 

Groep 2 Groen        Lise Eekhart, Francisca Scheepmaker (di, do)

Groep 3        Willeke Broersen, Lidia van Bebberen (di)
Groep 3        Miriam Smulders
Groep 4       Cyrille Verkuijl
Groep 4       Julia de Jong

Groep 5A       Renée Driessen (ma, di) & Katja van der Linden (woe, do, vrij)
Groep 5B       Merel Schoenmakers
Groep 6A       Michelle Konings, Petra den Elzen (di)
Groep 6B       Mirjam de Groot, Petra den Elzen (vrij)

Groep 7         Minou Constant, Chaya Friedhoff (do)
Groep 7         Marieke Strankinga (ma, wo t/m vr), Chaya Friedhoff (di)
Groep 8         Christien Overdiep 
Groep 8         Charlotte Berkhout, Judith Trimbach

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs Roman de Klein (di, wo, vr)
                                                                  Patrick Looijen (vr ocht)
Vakleerkracht Kunst en Cultuur        Sam Beisser

Intern begeleider/ Schoolopleider    Marloes Roos
Schoolopleiders                                    Willeke Broersen, Marlot Spelbrink,                                                                         Katja van der Linden. 
                  
Specialist Hoog- en meerbegaafden        Judith Trimbach 
Specialist Sociaal-emotionele vorming   Renée Driessen 
Gedragsspecialist                                        Willeke Boersen
Taalspecialist                                                Marieke Strankinga
Leesspecialist                                                Charlotte Berkhout

Coördinator school-BSO                           Marlot Spelbrink 

Conciërge                Ahmed El Boujoufi
Administratie         Judith Breimer 

Contactpersonen:
Klachtenpersoon    Christien Overdiep
MR-leden team       Willeke Boersen
                                   Marieke Strankinga
                                   Julia de Jong
                                   Charlotte Berkhout
Ouderraad               Merel Schoenmakers
Redactielid Observator      Christien Overdiep
Sportevenementen              Roman de Klein
OBS Sterrenkoor                 Sam Beiser

Alle teamleden zijn via e-mail te bereiken: voornaam.achternaam@spoutrecht.nl